Адрес: м.Луцьк, вул. Ковельська, буд. 124

0332 723899 / ulmaservice@ukr.net

Про компанію Karcher


Ми постійно працюємо над створенням нових рішень - захоплено і з повною віддачею сил

Альфред Керхер - творець і підприємець

Альфред Керхер був одним з представників численної вюртембергської плеяди підприємців-новаторів, породжених настанням епохи індустріалізації. Його ім'я по праву стоїть в одному списку з іменами Роберта Боша, Готліба Даймлера і Фердинанда фон Цепеліна. Він завжди з великим ентузіазмом працював над втіленням у життя своїх ідей. Закінчивши в 1924 р. Вище технічне училище Штутгарта, 23-річний інженер приступив до роботи в представництві підприємства свого батька, що перетворився потім його зусиллями в проектно-конструкторське бюро. У 1935 р. Альфред Керхер організував у Бад Канштатті власну фірму з виробництва нагрівального обладнання, зокрема, спроектованої і запатентованої ним електрозакалочной соляної ванни для промислової термічної обробки сталі і легких сплавів.

У 1939 р послідував переїзд в Вінненден, де і донині знаходиться головний офіс сімейного підприємства. До того часу до своєї продукції додалася апаратура для попереднього підігріву авіаційних моторів і обігріву кабін. Після закінчення Другої світової війни компанія сконцентрувала свої сили на виробництві виробів господарського призначення: різних печей, візків, причепів для тракторів і т.п.

Початок виробництва прибиральної техніки

У 1950 р Альфред Керхер здійснив справжній прорив в області технологій чистки, розробивши перший в Європі апарат високого тиску з підігрівом води DS 350. Технологія нагріву води виявилася настільки досконалою, що вона до цих пір використовується при виробництві водонагрівачів для апаратів високого тиску.

На жаль, талановитому винахіднику не судилося дожити до глобального тріумфу його ідей. Альфред Керхер помер 17 вересня 1959 в 58-річному віці. Але його справу продовжила вдова Ірена Керхер, яка очолювала компанію впродовж трьох наступних десятиліть. Компанія Kärcher і сьогодні залишається сімейним підприємством, відповідальність за яке несуть нащадки Альфреда Керхера - Йоханнес Керхер і Сюзанна Циммерман фон Зіфарт.

Вихід на міжнародний ринок

У 1962 р у Франції був заснована перша іноземна дочірня компанія Kärcher, а за нею пішли дочірні компанії в Австрії та Швейцарії. З тих пір компанія послідовно розширює свою присутність у різних регіонах світу. У 1975 р був відкритий завод Kärcher в Бразилії, а за десять наступних років було засновано вже 16 дочірніх збутових компаній, в т .ч. в Північній Америці, Африці та Австралії. У 2012 р компанія Kärcher була представлена власними дочірніми підрозділами в 57 країнах, а частка обороту за межами Німеччини досягла 85%. Для безперебійного обслуговування клієнтів на всіх континентах в даний час функціонують близько 50.000 торгових і сервісних пунктів у більш ніж у 190 країнах світу.

Інновації - головний чинник зростання

По закінченні етапу диверсифікації в 1974 р компанія Kärcher сконцентрувалася на випуску устаткування для чищення високим тиском. Одночасно відбулася зміна колірного оформлення апаратів: на зміну синьому кольору прийшов тепер всесвітньо відомий фірмовий жовтий колір техніки Kärcher. У 1980 р компанія приступила до розширення спектру продукції. Спочатку було впроваджено обладнання для очищення будівель і транспортних засобів, а потім асортимент був послідовно доповнений пилососами вологого і сухого прибирання, машинами для підмітання та миття підлоги, мийними установками для легкових автомобілів, пароочисниками, миючими засобами та обладнанням для водопідготовки.

Віхою в історії розвитку компанії стало створення в 1984 р першого переносного апарата високого тиску HD 555 profi, що дозволило їй вийти на споживчий ринок. У 1993 р відбулося розширення лінійки побутової техніки - з тих пір Kärcher випускає, зокрема, пароочисники і пилососи для прибирання в приватних будинках і квартирах. У 2003 р був впроваджений перший у світі автономний робот-пилосос RoboCleaner RC 3000, а в 2007 р компанія вийшла на принципово новий для неї ринок садової техніки, приступивши до виробництва зрошувальних і дренажних насосів, насосів для будинкового водопостачання, а також великого асортименту приладдя для поливу.

Цілий ряд нових рішень було створено за ці роки і в сфері професійного обладнання. У 1986 р компанією Kärcher була впроваджена революційна технологія циліндричних щіток для підлогомийно-всмоктувальних машин, а в 1995 р з'явилася "грязьова фреза" - роторне сопло, що удвічі збільшує продуктивність прибирання апаратами високого тиску. Постійно підвищувалася і ефективність збору пилу професійними пилососами вологого і сухого прибирання - зокрема, в 2007 р на ринок були випущені моделі з інноваційною системою очистки фільтра TACT. Стимулом до створення нових технологій ставали і міжнародні проекти з очищення пам'яток архітектури - наприклад, для реставрації 284 травертинових колон на площі Святого Петра в Римі був розроблений спеціальний метод струменевої абразивної обробки, що дозволив ефективно очистити поверхні загальною площею 25.000 м?. З 2009 р виготовляються апарати надвисокого тиску (до 2500 бар), що забезпечують не лише ефективну очистку, але і вирішення завдань ремонту фасадів (наприклад, шорсткування бетону або оголення арматури). У тому ж році були виведені на ринок багатофункціональна підмітально-прибиральна машина комунального призначення та проточні диспенсери для підготовки високоякісної питної води.

Kärcher - лідер світового ринку

У 2014 році оборот найбільшого виробника прибиральної техніки досяг рекордної позначки 2120000000 євро, а число реалізованих одиниць техніки склало 12720000 шт.

Інновації знову стали одним з найважливіших чинників зростання: 90% реалізованих продуктів Kärcher були розроблені не більше 5 років тому. У 2014 році компанія подала 58 патентних заявок - більше, ніж будь-коли раніше, - і вивела на ринок понад 120 нових продуктів.

Cтратегія

Компанія Karcher є провідним світовим виробником і оферентом високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання найвищої якості. Компанія пропонує найширший спектр техніки та послуг, орієнтованих на побутових, комерційних і промислових споживачів. Наша продукція забезпечує покупцям оптимальне рішення виникаючих у них задач чистки - ефективне, економічне і екологічне усунення будь-яких забруднень. Ми покращуємо життя наших клієнтів, пропонуючи їм чудові рішення для виконання повсякденних прибиральних і поливальних робіт. Наші клієнти задоволені нами і не приховують свого захоплення!